pt., 16 lut

16 lut 2024, 10:00 – 12:30

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka, Jagiellońska 61, 33-300 Nowy Sącz, Polska

O wydarzeniu

Warsztaty lalkowe przeznaczone są dla dzieci od 7 do 13 lat. Podczas zajęć będziemy tworzyć lalki teatralne tj. marionetki, jawajki, pacynki i tym podobne, korzystać będziemy z mnogiej ilości materiałów naturalnego pochodzenia, prace wykonane przez uczestników będzie można zabrać ze sobą. Podczas zajęć zobaczymy jak działa teatr cieni i na żywo tworzyć będziemy wizualizacje przy pomocy epidiaskopu, bawiąc się wodą, farbkami i przeróżnymi przedmiotami, stworzymy scenografię teatralną. Warsztaty poprowadzi Małgorzata Przędzak- aktorka, lalkarka i reżyserka, która pracuje z dziećmi i młodzieżą od ponad 20 lat.

Bilety

• Bilet Wstępu