pt., 16 lut

16 lut 2024, 13:30 – 15:00

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka, Jagiellońska 61, 33-300 Nowy Sącz, Polska

O wydarzeniu

Zajęcia polegają na tworzeniu tu i teraz, bez wcześniejszego przygotowania. Dużo tutaj gry słownej, wyszukiwania argumentów, tworzenia "czegoś" na żywo, zmyślania-wymyślania, po to by stworzyć sytuacje czy postać na tyle silną czy konkretną, żeby zdawało się, że jest rzeczywista. Improwizacja pomaga rozwijać pewność siebie, spontaniczność czy budować relacje, poszerza percepcje postrzegania okoliczności, uczy wrażliwości i wiele innych pozytywów. Warsztaty poprowadzi Małgorzata Przędzak- aktorka, lalkarka i reżyserka, która pracuje z dziećmi i młodzieżą od ponad 20 lat.

Bilety

• Bilet Wstępu