top of page

Mgr Mors zakończenie pierwszej części projektu.

Mamy ogromną radość ogłosić, że ukończyliśmy pierwszy etap naszego muralowego projektu w bibliotece. To był dopiero początek! Pod czujnym okiem Mgr Mors, utalentowanego artysty street art, młodzież z Nowego Sącza i okolic wspólnie stworzyła niesamowitą kompozycję na naszych ścianach.

Przez cztery spotkania pełni kreatywności i inspiracji, uczestnicy tego projektu mieli okazję poznać tajniki ulicznych sztuk plastycznych oraz podzielić się swoimi pomysłami na kolejne murale.

Na pierwszym spotkaniu Mgr Mors podzielił się swoją pasją do malowania, prezentując swoje niesamowite prace, które stały się inspiracją do działania. Młodzi ludzie wspólnie zastanawiali się, jaki mural chcieliby stworzyć. W następnych dniach, przy dźwiękach muzyki i pełni entuzjazmu, wspólnie tworzyliśmy sztukę, która teraz wzbogaca nasze przestrzenie czytelnicze.

Jeśli jesteście ciekawi, co przyniosą następne etapy projektu, zapraszamy do naszej biblioteki w dniach 4, 5 i 6 czerwca.

Uczestnicy (w wieku: 15+) będą mieli możliwość stworzenia kolejnego muralu! Obowiązują wcześniejsze zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona do 15 osób.

Dołącz do naszej kreatywnej społeczności i pomóż nam w tworzeniu kolejnych niezwykłych dzieł! Zapisy już trwają na stronie www.przystanbiblioteka, nie zwlekaj z decyzją. Spotkajmy się w bibliotece, aby wspólnie dać życie kolejnemu muralowi!14 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page